AgroSharing na Polagra Premiery 2024

Dziękujemy za spotkanie! AgroSharing w Poznaniu na Polagra Premiery 2024

To kolejne wydarzenie, przy okazji którego mieliśmy szansę się spotkać – i dziękujemy, że tak chętnie z tej możliwości skorzystaliście. Wiele ciekawych rozmów, nowych kontaktów i szansa, żeby zaprezentować naszą ofertę, a przede wszystkim porozmawiać o tym, co dla Was najważniejsze. Takie właśnie były poznańskie targi Polagra Premiery 2024.

Jak zazwyczaj, wydarzenie odbyło się w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczna edycja miała miejsce w dniach 19-21 stycznia 2024 i zgromadziła najbardziej renomowanych wystawców z całej Polski i nie tylko.

Stoisko AgroSharing w pełni poświęcone było oferowanym przez nas urządzeniom. Prezentowaliśmy najciekawsze maszyny dostępne w naszej ofercie, a także szeroki wachlarz usług dodatkowych, które sprawiają, że wynajem maszyn rolniczych jest coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem. Otrzymane od Was pytania i sugestie to dla nas potężna dawka inspiracji na przyszłość. Będziemy zmieniać się i rozwijać, tak aby jeszcze lepiej odpowiadać Waszym potrzebom. Za wszystkie rozmowy serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z naszą ofertę i do skorzystania z nowoczesnej formy wynajmu maszyn rolniczych na indywidualnych warunkach. Oferujemy wynajem dobowy, jak też krótko- i długoterminowy, a szeroki wybór dostępnych w AgroSharing urządzeń sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie.

Zapraszamy także do spotkania z nami przy okazji kolejnych targów i wystaw. O wszystkich wydarzeniach będziemy odpowiednio wcześniej informować.

Inne wpisy

Przeczytaj także